Zarezerwuj parking przed wylotem na wakacje

Wakacyjną podróż często planuje się na wiele miesięcy przed wyjazdem. Jeżeli chcesz, aby ominęły Cię przykre niespodzianki, zarezerwuj również miejsce postojowe. Dowiedz się, jak to zrobić na gdańskim lotnisku.

Parkingi dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Interparking zarządza na terenie gdańskiego lotniska 5 parkingami. Główną różnicą pomiędzy nimi jest czas, na który zostawić można na nich auto bez ponoszenia nadmiernie wysokich kosztów. Przed dokonaniem rezerwacji zwróć szczególną uwagę na to, na jak długo pozostawisz samochód na parkingu.

Krótkie wizyty na lotnisku mogą nie być zaplanowane z dużym wyprzedzeniem. Jeżeli jednak wiesz, że za jakiś czas będziesz odwoził kogoś na lotnisko lub z niego odbierał, skorzystaj z możliwości rezerwacji miejsca na jednym z dwóch parkingów krótkoterminowych, czyli P1 i P3. Są one zlokalizowane w ułatwiającej transport bagażu odległości od terminala – 50 m do P1 i 100 m do P3.

Jeżeli przyjeżdżasz na gdańskie lotnisko w celu udania się w podróż, z ekonomicznego punktu widzenia korzystniejszym będzie pozostawienie auta na jednym z parkingów długoterminowych: P4, P5 lub P6. Pierwsze dwa rekomendowane są do postoju trwającego od 2 do 7 dni, podczas gdy P6 – parking najtańszy – będzie najlepszym wyborem, gdy planujesz dłuższy pobyt za granicą.

Jak zarezerwować miejsce na parkingu?

Przede wszystkim pamiętaj o tym, aby rezerwacji dokonać nie później niż na 48 godzin przed planowym przybyciem na lotnisko. Okres, na który zarezerwujesz miejsce, nie może być krótszy niż 24 godziny.

Gdy wiesz już, który z 5 parkingów jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, wejdź na stronę gdańskiego lotniska (http://www.airport.gdansk.pl/passenger/parking/parking-plan), kliknij przycisk „Rezerwuj” i przejdź przez prostą procedurę rezerwacji:

  • wypełnij formularz dotyczący wyboru parkingu oraz okresu rezerwacji,
  • wprowadź wymagane dane osobowe,
  • dokonaj przelewem opłaty za rezerwację,
  • wydrukuj potwierdzenie rezerwacji, które otrzymasz na podany adres e-mail.

Potwierdzenie stanowi dowód rezerwacji oraz zawiera kod QR, który jest niezbędny do otrzymania na wjeździe właściwego biletu parkingowego.

Ni musisz rezerwować miejsca postojowego, gdy na terenie lotniska masz zamiar spędzić jedynie kilka minut. W takiej sytuacji skorzystaj ze strefy Kiss&Fly. Możesz w niej spędzić do 10 minut bez ponoszenia kosztów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here