Wypożycz samochód w Toruniu

Renomowana wypożyczalnia aut w Toruniu oferuje możliwość wynajęcia standardowego samochodu miejskiego za około 50 zł dziennie. Cena ta może być jeszcze niższa w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na wynajem długoterminowy.

Cena za wynajem samochodu zależy od wielu różnych czynników i jednym z takich czynników jest przede wszystkim typ pojazdu. Wypożyczalnie samochodów oferują nam możliwości wynajęcia auta sportowego lub terenowego, ale także pojazdu luksusowego. Bardzo często nowożeńcy wynajmują z wypożyczalni limuzynę, która ma zawieźć ich do ślubu.

Kto korzysta z wypożyczalni aut w Toruniu?

Na terenie Torunia znajdziemy dużą wypożyczalnię samochodów, która posiada bardzo bogatą flotę różnych pojazdów. Będziemy tam mogli znaleźć w pojazdy od marki Opel oraz Ford, a także samochody marki Mercedes oraz BMW.

Najczęściej z usług wypożyczalni samochodów korzystają przedsiębiorcy, którzy potrzebują luksusowego pojazdu, gdy wybierają się w trasę biznesową. Właściciele firm budowlanych również od czasu do czasu decydują się na to, aby wynająć duże auto dostawcze lub busa dla swoich pracowników, którzy wyjeżdżają do pracy w delegację do innego miasta.

Limit kilometrów przy wynajmie samochodu

Bardzo często wiele wypożyczalni samochodów narzuca klientom określony limit kilometrów, który może zostać przejechany w ciągu jednego dnia. Jest to bardzo ważne, ponieważ w samochód w wypożyczalni może być użytkowany tylko przez określony czas, a potem zostaje wyłączony z floty pojazdów, które można wynająć. Dlatego warto podczas wynajmu samochodu dokładnie dowiedzieć się, czy narzucone są jakiekolwiek limity kilometrów oraz ile one wynoszą.

Ubezpieczenie samochodu z wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów Toruń oferuje wynajem pojazdów, które są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo w cenie wynajmu samochodu, mamy również wliczony podstawowy pakiet dodatkowych ubezpieczeń. Niestety bardzo często bywa tak, że pojazdy nie są ubezpieczone od uszkodzeń karoserii czy też podwozia. Dlatego w takich przypadkach musimy samodzielnie zastanowić się, czy chcemy dodatkowo ubezpieczyć pojazd.

Samochód z wypożyczalni możemy dodatkowo ubezpieczyć od:

  • uszkodzenia kół,
  • uszkodzeń szyb,
  • kradzieży.

Najczęściej podczas wynajmu samochodu z wypożyczalni będziemy musieli zawrzeć umowę cywilnoprawną. Jest to dokument, który powinniśmy na początek dokładnie przeczytać i zapoznać się ze wszystkimi szczegółowymi informacjami. Umowę taką musimy wozić zawsze przy sobie, ponieważ jest ona jedynym dokumentem, który upoważnia nas do użytkowania samochodu.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala17/domains/fabrykapodroznika.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here