Wypożycz samochód w Toruniu

Renomowana wypożyczalnia aut w Toruniu oferuje możliwość wynajęcia standardowego samochodu miejskiego za około 50 zł dziennie. Cena ta może być jeszcze niższa w sytuacji, kiedy zdecydujemy się na wynajem długoterminowy.

Cena za wynajem samochodu zależy od wielu różnych czynników i jednym z takich czynników jest przede wszystkim typ pojazdu. Wypożyczalnie samochodów oferują nam możliwości wynajęcia auta sportowego lub terenowego, ale także pojazdu luksusowego. Bardzo często nowożeńcy wynajmują z wypożyczalni limuzynę, która ma zawieźć ich do ślubu.

Kto korzysta z wypożyczalni aut w Toruniu?

Na terenie Torunia znajdziemy dużą wypożyczalnię samochodów, która posiada bardzo bogatą flotę różnych pojazdów. Będziemy tam mogli znaleźć w pojazdy od marki Opel oraz Ford, a także samochody marki Mercedes oraz BMW.

Najczęściej z usług wypożyczalni samochodów korzystają przedsiębiorcy, którzy potrzebują luksusowego pojazdu, gdy wybierają się w trasę biznesową. Właściciele firm budowlanych również od czasu do czasu decydują się na to, aby wynająć duże auto dostawcze lub busa dla swoich pracowników, którzy wyjeżdżają do pracy w delegację do innego miasta.

Limit kilometrów przy wynajmie samochodu

Bardzo często wiele wypożyczalni samochodów narzuca klientom określony limit kilometrów, który może zostać przejechany w ciągu jednego dnia. Jest to bardzo ważne, ponieważ w samochód w wypożyczalni może być użytkowany tylko przez określony czas, a potem zostaje wyłączony z floty pojazdów, które można wynająć. Dlatego warto podczas wynajmu samochodu dokładnie dowiedzieć się, czy narzucone są jakiekolwiek limity kilometrów oraz ile one wynoszą.

Ubezpieczenie samochodu z wypożyczalni

Wypożyczalnia samochodów Toruń oferuje wynajem pojazdów, które są ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo w cenie wynajmu samochodu, mamy również wliczony podstawowy pakiet dodatkowych ubezpieczeń. Niestety bardzo często bywa tak, że pojazdy nie są ubezpieczone od uszkodzeń karoserii czy też podwozia. Dlatego w takich przypadkach musimy samodzielnie zastanowić się, czy chcemy dodatkowo ubezpieczyć pojazd.

Samochód z wypożyczalni możemy dodatkowo ubezpieczyć od:

  • uszkodzenia kół,
  • uszkodzeń szyb,
  • kradzieży.

Najczęściej podczas wynajmu samochodu z wypożyczalni będziemy musieli zawrzeć umowę cywilnoprawną. Jest to dokument, który powinniśmy na początek dokładnie przeczytać i zapoznać się ze wszystkimi szczegółowymi informacjami. Umowę taką musimy wozić zawsze przy sobie, ponieważ jest ona jedynym dokumentem, który upoważnia nas do użytkowania samochodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here