Najlepsze hotele w centrum Krakowa

Kraków to niebywale piękne miasto pełne zabytków architektury i sztuki. Miasto, które niegdyś było siedzibą królów i stolicą Polski, a dziś widnieje na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Barbakan i Brama Floriańska przenoszą w czasie, kiedy budynki nie były budowane głównie ze szkła i metalu. Odrestaurowane kamienice ze starannie wykończonymi elementami przyciągają wzrok przechodniów i prowadzą na Rynek Główny Starego Miasta, gdzie oczom ukarzą się malownicze dorożki, kwiaciarki oraz gołębie. Bazylika Mariacka, Sukiennice czy Zamek na Wawelu to tylko kilka z wielu zabytków i miejsc, jakie obowiązkowo trzeba zwiedzić będąc w Krakowie, który jest też często odwiedzany przez zagranicznych turystów nie tylko ze względu na jego walory kulturowe, ale również jako miasto tętniące życiem zarówno w dzień jak i w nocy.

Najlepsze hotele w Krakowie

Turyści stają jednak przed trudnym dylematem bowiem, hotele Kraków centrum, to połączenie, które jest możliwe, ale często nie jest tanie. Najlepsze hotele w centrum Krakowa oferują usługi konsjerża, który postara się spełnić wszystkie zachcianki. W hotelach znajdują się salony kosmetyczne oferujące manicure, pedicure, peeling ciała, zabiegi upiększające, czy też depilację. Możesz również odwiedzić gabinety masażu, gdzie zabiegi takie jak masaż relaksacyjny to tylko niewielka część bogatej oferty. Osoby, które dbają o sylwetkę mogą skorzystać z hotelowej siłowni, a następnie zrelaksować się w saunie, po czym wskoczyć do krytego basenu.

Hotele Kraków Centrum

Słowa, hotel premium Kraków, powinno być utożsamiane z całodobową obsługą klienta na najwyższym poziomie. Niezależnie od tego czy chciałbyś zdobyć bilet na koncert, czy do opery, a może do teatru, wynająć samochód, a może zwiedzić Kraków z przewodnikiem. Hotel załatwi wszystko za Ciebie bez ruszania się z hotelowego łóżka lub z hotelowego salonu spa.

Zawsze czyste pokoje zachęcają wystrojem i niecodziennymi detalami. Apartamenty z antresolą lub wanna z hydromasażem na środku pokoju, a może ogromne lustro nad łóżkiem. Jednym słowem dopieszczone jak tylko jest to możliwe.

Standardem jest również transfer z lotniska i na lotnisko. Hotele Kraków centrum oferują usługi prania, prasowania czy też czyszczenia butów. A jeżeli atrakcji jest wciąż za mało możesz nawet skorzystać z lekcji gotowania.

W dzisiejszych czasach każdy zdaje sobie sprawę, że psy czy koty są najlepszymi przyjaciółmi człowieka i traktowane są jak członek rodziny. Hotele również zdają sobie z tego sprawę więc nie tylko umożliwiają pobyt pupila w hotelu, ale również zapewniają niezbędne rzeczy takie jak miski oraz legowisko.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here