Ile się leci na Tahiti?
Ile się leci na Tahiti?

Ile się leci na Tahiti? Zwykle trwa to około 18-20 godzin z przesiadkami. Czas lotu może się różnić w zależności od wybranej linii lotniczej, trasie i ilości przesiadek.

10 rzeczy, które warto zobaczyć na Tahiti

Ile się leci na Tahiti? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób planujących wakacje. Bezpośrednie połączenia lotnicze z Europy nie są dostępne, ale istnieją liczne możliwości przesiadkowe przez Azję lub Amerykę Północną. Jednak gdy już dotrzemy na to rajskie miejsce, warto skorzystać z okazji i zwiedzić wszystko co oferuje.

Oto 10 rzeczy, które warto zobaczyć podczas pobytu na Tahiti:

1) Plaże – bez wątpienia jednymi z najpiękniejszych miejsc do odwiedzenia są plaże Tahiti. Białe piaski i turkusowe laguny zachęcają do relaksu oraz kąpieli.

2) Wodospady – jeśli jesteśmy miłośnikami natury koniecznie musimy odwiedzić słynny trójząb Papenoo znajdujący się we wnętrzu wyspy.

3) Muzeum Gauguina – muzeum dedykowane malarzowi sztuki nowoczesnej Paula Gauguin’a zawiera kolekcje malarskie artystki jak również historię jego życia przebywanego przez niego czasowo właśnie tutaj

4) Jardins de Paofai – ogrody pełne rożnorodnych drzew egzotycznych gdzie można odpocząć po ciężkim dniu zwiedzania innych atrakcji regionów Polinezjii Francuskiej

5 ) Point Venus – punkt geograficzny odkryty przy wykorzystaniu tranzytu Wenus, z którego można podziwiać piękną panoramę okolicy

6) Musée de la perle – muzeum poświęcone hodowli pereł, które są jednymi z najważniejszych produktów eksportowych Tahiti.

7) Marché Papeete – targ w centrum miasta gdzie można znaleźć wiele lokalnych produktów m.in. rękodzieło i przysmaki kuchni polinezyjskiej

8 ) Teahupoo – miejsce słynne na całym świecie ze względu na czerwoną falującą fale u brzegu oraz surfingowe zawody organizowane tutaj co roku

9 ) Huahine Island- wyspa otoczona lagunami o różnorodnej florze i faunie , doskonałe do nurkowania lub uprawiania sportów wodnych .

10) Moorea Lagoonarium – rezerwat przyrody założony przez rodzinny biznes znajdujący się tuż obok hotelu InterContinental Moorea Resort & Spa który oferuje możliwość snorkelingu dla turystów aby poznać nie tylko ryby ale również rekiny czy żółwie morskie.

Tak wiele atrakcji czeka nas na Tahiti! Oczywiście każda osoba może swobodnie dostosować swoje plany zwiedzania według własnego gustu. Jednakże warto skorzystać z tych 10 punktówek jako inspiracji przed podróżami do tego magicznego kraju pełnego egzotycznych widoków, dzikiej natury oraz niepowtarzalnego klimatu.

Aby uzyskać informacje na temat czasu lotu do Tahiti, proszę skontaktować się z wybranymi liniami lotniczymi lub biurem podróży. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej https://www.shape.pl/ w celu znalezienia inspiracji i porad dotyczących zdrowego stylu życia. Oto link tagu HTML do tej strony:

https://www.shape.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here