Ile kosztuje Coca Cola w Tajlandii?
Ile kosztuje Coca Cola w Tajlandii?

Coca Cola jest jednym z najpopularniejszych napojów gazowanych na całym świecie. W Tajlandii również cieszy się dużą popularnością, jednak cena może być różna w zależności od miejsca zakupu i regionu kraju. Zatem ile kosztuje Coca Cola w Tajlandii?

Cena Coca Coli w Tajlandii

Cena Coca Coli w Tajlandii jest jednym z najbardziej interesujących tematów dla turystów i biznesmenów odwiedzających ten kraj. Podobnie jak w innych częściach świata, Coca Cola jest bardzo popularna w Tajlandii i można ją znaleźć praktycznie wszędzie – od małych sklepików po duże hotele.

Warto jednak pamiętać, że cena tego napoju może się różnić w zależności od miejsca zakupu. W mniejszych sklepach czy na ulicznych straganach można kupić puszkę lub butelkę Coke’a za około 10-15 bahtów (czyli około 1 złoty). Jednak warto podkreślić, że jakość produktu sprzedawanego na ulicy może być nieco gorsza niż ta dostępna np. w supermarketach.

Jeśli chodzi o ceny oferowane przez większe sieci handlowe takie jak Tesco Lotus czy Big C, to należy spodziewać się wyższych kosztów – tutaj cena jednej butelki lub puszki wynosi przeważnie między 15 a 20 bahtami (około 2-3 złote).

Koszt Coca Coli zamawianej do hotelowego pokoju również będzie wyższy niż te oferowane przez lokalne sklepy oraz supermarkety. W przypadku zamawiania napojów bezpośrednio z restauracji lub barowych menu trzeba liczyć się ze wzrostem cen – tu już zapłacimy nawet kilkanaście razy więcej niż za to samo w sklepie.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Tajlandia oferuje również wiele innych napojów gazowanych o różnym smaku i jakości. Wśród nich można wymienić m.in. Sprite’a, Fanta czy Pepsi – ich ceny są porównywalne do tych oferowanych przez Coca Colę.

Podsumowując, cena Coca Coli w Tajlandii jest stosunkowo niska – zwłaszcza jeśli spojrzeć na nią w kontekście europejskim czy amerykańskim. Podobnie jak wszędzie indziej jednak warto pamiętać o tym, że najniższe koszty spotkamy raczej u małych sprzedawców ulicznych lub nieznajomych restauracji a wybierając bardziej renomowane miejsca oraz hotele cenki będą trochę wyższe ale zapewniają nam bezpieczeństwo zakupionego produktu oraz spokój ducha podczas korzystania z usług gastronomicznych hotelowych barów i kawiarni przyciągających turystów ze swoimi bogatymi menu koktajli owocowych i alkoholowych .

Wezwanie do działania: Sprawdź aktualną cenę Coca Coli w Tajlandii na stronie https://www.wybierampomoc.pl/.
Link tagu HTML : https://www.wybierampomoc.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here