Wynajem kampera

Zainteresowanie kamperami wzrasta od kilku lat, a do Polski ta popularna forma podróżowania trafiła przede wszystkim z Niemiec. Mnóstwo osób decyduje się na zakup kampera czy przyczepy kempingowej i spędzanie wakacji na podróżach z bliskimi nie korzystając z usług hotelu. Zanim jednak zdecydują się Państwo na zakup przyczepy, warto najpierw spróbować tej formy podróżowania, decydując się na wynajem kampera w Krakowie.

Kamper na wakacje i nie tylko

Czasy pandemii spowodowały ogromny wzrost zainteresowania podróżami z wykorzystaniem przyczep kempingowych czy kamperów. Spowodowane to było głównie restrykcjami związanymi z wynajmem hoteli. Po pandemii trend ten jednak pozostał w Polsce, a kampery nie odeszły na boczny tor. Wynajem kampera w Krakowie czy innym dużym mieście stał się dużym wyzwaniem, a rezerwacji terminów trzeba dokonać wiele wcześniej, aby znaleźć dostępny w terminie wakacyjnym pojazd.

Warto jednak pamiętać, że lato to nie jedyny czas, kiedy możemy zdecydować się na podróż kamperem. Caravaning jest też bardzo popularny w zimie. Kampery na wynajem w Krakowie najczęściej dostosowane są do niskich temperatur: mają podgrzewane podłogi, opony zimowe i łańcuchy, ogrzewane zbiorniki wody, a nawet suszarki do butów narciarskich. Kamper jest więc idealną propozycją na wyjazd narciarski. Wynajem kampera w Krakowie na ferie to idealna alternatywa dla hoteli, apartamentów czy kurortów narciarskich, które są licznie oblegane przez turystów.

Caravaning — czy to ekonomiczna forma podróży?

caravaning

Caravaning, czyli, krótko mówiąc, zmotoryzowana forma turystyki, dzięki której można podróżować, korzystając z przyczepy kempingowej lub samochodu przeznaczonego do tych celów. Można w nim zarówno spać, jak i przygotowywać oraz spożywać posiłki, a często nawet brać prysznic.

Jak powszechnie wiadomo zakup kampera to bardzo duży koszt, ale wynajem kampera też nie należy do najtańszych form wypoczynku. Ceny wahają się pomiędzy 300, a 500 zł za dobę w zależności od pory roku, ilości dni i oczywiście wielkości kampera, ale mogą być też o wiele wyższe. Do tego często trzeba doliczyć kaucje, koszty serwisowe czy paliwo. Wynajem kampera w Krakowie ma jednak wiele zalet, a caravaning ogromną liczbę miłośników. Wynika to na pewno z dużej niezależności i możliwości przemieszczania się nawet każdego dnia bez rozpakowywania i pakowania wszystkiego na nowo. W wielu krajach Europy szczególnie północnej możliwe jest zaparkowanie kampera w dowolnym miejscu, a więc nie potrzeba szukać wolnego miejsca na polu kempingowym.

Nasza firma oferuje kampery na wynajem w Krakowie, Katowicach i Bielsku-Białej, które wyposażone są nie tylko w podstawowe gadżety, ale też w mnóstwo przydatnych podczas podróży elementów takich jak np. telewizor z DVD i ogromną ilością filmów oraz bajek dla dzieci, markizy zewnętrzne czy bagażnik na rowery. Wynajem kampera w Krakowie jest idealnym rozwiązaniem na narciarski wypad w Alpy czy wakacyjny wyjazd nad morze.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kamperów firmy KAMPERSKI, która proponuje kampery dostosowane do warunków zimowych z szerokim wyposażeniem!

Dowiedz się więcej: https://kamperski.pl/krakow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here