Wakacje w Dębkach

Wakacje nad morzem to idealne miejsce, by zrelaksować się, odpocząć, opalić i wrócić do codziennego życia z nowym zapasem energii. Które z nadmorskich miejscowości mogą zaoferować najwięcej atrakcji?

Władysławowo – mierzeja helska
Ta bardzo popularna nadmorska miejscowość turystyczna cieszy się ogromną popularnością wśród wczasowiczów. Władysławowo to piękna plaża oraz dużo atrakcji turystycznych. Po leniuchowaniu nad morzem można zobaczyć Port Morskie we Władysławowie, przejść się do Ocean Parku, czy zobaczyć Dom do Góry Nogami, który jest w Cetniewie. 
Władysławowo to miasto, w którym jest bardzo dużo atrakcji, niestety jest również bardzo dużo turystów. Dużo spokojniejszym i bardziej klimatycznym miejscem są Dębki.

Dębki – piękna plaża, klimatyczne miejsce
Cisza, spokój oraz niesamowity klimat małej wioski rybackiej – to największe zalety odpoczynku w Dębkach. Gdzie je znaleźć? Dębki to nadmorska miejscowość, która znajduje się w powiecie puckim, w gminie Karwia. Jest to przede wszystkim piękna, piaszczysta i szeroka plaża, która przyciąga rzesze turystów. 5 minutowy spacer przez las i jesteśmy w zaczarowanym miejscu nad polskim morzem. Piaśnica, rzeka, która wpada tu do morza, przecina plażę co roku w innym miejscu znajdując sobie dojście do morza. Dzięki temu plaża każdego roku wygląda inaczej, czym zachwyca turystów.

Dębki mają tak niesamowity urok, że wiele osób przyjeżdża tu latami. Kiedyś studenckie wyprawy, dziś wakacje z rodziną i dziećmi. Pensjonaty, hotele, czy domki Dębki co roku witają turystów, którzy doceniają urok XIX wiecznej osady rybackiej. Polecane przez nas domki w Dębkach http://www.slonecznakajuta.pl/ to świetna baza wypadowa, by poznać okoliczne atrakcje turystyczne. Będąc tu na wakacjach koniecznie trzeba zobaczyć Kompleks Kaszubskie Oko. Jest to miejsce, gdzie będą się świetnie bawili mali i duzi. Dla tych najmłodszych jest plac zabaw, dla większych chłopców jest tor gokartowy, a dla osób, które wolą spokojniejsze formy spędzania czasu przepiękny ogród botaniczny. 
W deszczowe dni można zobaczyć Dworek prof. Wrzosa, skansen we wsi Nadole, czy poznać historię statku General Carleton. Nadmorskie miejscowości oferują bardzo dużo atrakcji. Spędzając wakacje na plaży wcale nie trzeba leniuchować i prażyć się na słoneczku. Jest wiele miejsc ciekawych zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here