Sylwester w górach

Powitanie Nowego Roku zasługuje na najlepszą oprawę, dlatego już od początku jesieni wiele osób zastanawia się jak spędzić ten czas. Warto z odpowiednim wyprzedzeniem zaplanować atrakcje i zarezerwować ewentualne wyjazdy w okresie świątecznym i noworocznym – ostatni dzień roku cieszy się bowiem ogromnym zainteresowaniem wśród turystów. Najczęstszym wyborem okazują się wystawne bale sylwestrowe, pobyty w hotelach SPA i wyjazdy na narty, a wszystkie te atrakcje można połączyć w formie jednego wyjazdu w góry.

Bal sylwestrowy w górach

Góry stanowią wyjątkowo malownicze tło dla świętowania końcówki roku. Zaśnieżone szczyty, zimowa aura i mnogość atrakcji przyciągają w tym okresie licznych turystów. Największym hitem od lat okazuje się bal sylwestrowy, który umożliwia powitanie Nowego Roku przy dobrej muzyce i pysznym jedzeniu. Niejeden hotel w Szczyrku gwarantuje swoim gościom celebrowanie Sylwestra w szampańskim nastroju i podniosłej atmosferze. Dla przykładu hotel Skalite ma w swojej ofercie na ten dzień imprezę taneczną z DJ-em i wykwintną kolację w formie all inclusive, w tym nielimitowane napoje alkoholowe. Taki Sylwester w Szczyrku z całą pewnością okaże się niezapomnianym przeżyciem, które będziemy wspominać jeszcze przez wiele lat.

Sylwester w hotelu – atrakcje dla rodzin z dziećmi

Hotele w polskich górach są doskonale przygotowane do odwiedzin najmłodszych gości. Dzieci mogą w nich liczyć na dostęp do wielu atrakcji oraz opiekę animatora, a rodzice mają dzięki temu możliwość wygospodarowania chwili spokojnego odpoczynku. Oferta skierowana do rodzin z dziećmi obejmuje najczęściej:

  • Zajęcia z animatorami
  • Pokoje gier i zabaw
  • Baseny dla dzieci
  • Kinder Bale
  • Specjalne menu dziecięce

W trakcie zimowych pobytów w okolicach Sylwestra i ferii zimowych dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszy się nauka jazdy na nartach w hotelowych szkółkach narciarskich.

Powitaj Nowy Rok w hotelu SPA

Przełom roku to idealny czas na podarowanie sobie odrobiny relaksu w hotelowej strefie SPA. Jaccuzi, sauna czy zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało wprawią nas w dobry nastrój, a także przygotują do całonocnej imprezy na Balu Sylwestrowym. Okres noworoczny sprzyja zadbaniu o swój dobrostan i pozwala nieco zwolnić w codziennym zabieganiu. Warto poświęcić ten czas na odprężające rytuały pielęgnacyjne lub masaże, które zapewnią nam wyciszenie i dobre samopoczucie. Pobyt w Szczyrku – miejscowości słynącej z przepięknych widoków i bliskości natury – to niepowtarzalna okazja na odpoczynek i złapanie oddechu przed powrotem do kolejnych wyzwań w Nowym Roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here