Lut 202014
 

IV Ogólnopolski Studencki Festiwal Podróży KORMORANY 2014 odbędzie się w miasteczku studenckim Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie (Kortowo), w dniach 9-11 maja br. Impreza organizowana jest przez Akademicki Klub Turystyczny.

Festiwal ma na celu przede wszystkim rozwijanie pasji podróżniczych oraz integrację podróżujących studentów (albo też studiujących podróżników) z całej Polski. Udaje się doskonale – efektami poprzednich edycji są liczne znajomości i przyjaźnie. Bez wątpienia sprzyja temu niepowtarzalna, swobodna atmosfera festiwalu.

Studenci zaprezentują swoje wojaże w pokazach konkursowych. Te opowieści są wspaniałą inspiracją – będąc na widowni automatycznie zaczyna się marzyć o własnej podróży. I właśnie to jest w „Kormoranach” najpiękniejsze – wymiana doświadczeń i zastrzyk pozytywnej energii!

Może to właśnie Twoja podróż okaże się Najciekawszą Studencką Wyprawą 2013 roku? Jeśli chciałbyś wystąpić na „Kormoranach”, wypełnij i prześlij nam formularz – na zgłoszenia czekamy do 31 marca. Formularz zgłoszeniowy, regulamin oraz więcej informacji znajdziesz na stronie festiwalu (http://osfp.uwm.edu.pl). Zachęcamy tez do odwiedzenia naszego profilu na facebooku (https://www.facebook.com/OsfpKormorany).

Plakat Kormorany

Inf. prasowa

 

Share Button

WIĘCEJ DLA CIEBIE