Cze 032014
 

1 lipca 2014 r. rozpocznie się wyprawa na zachodni kres Europy. Uczestnicy pokonają ponad 3 tys. km przejeżdżając na rowerach przez 6 państw. Chcą przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki.

Marek Sajdok, Mateusz Sajdok i Grzegorz Dziędziel to trójka przyjaciół pochodzących z Pszczyny. Na swoim koncie mają już sporo wielodniowych, kolarskich wypadów po całej Polsce. Obecnie są studentami Politechniki w Krakowie, Gliwicach oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ich pasją od zawsze były dalekie rowerowe wyprawy. – Z zapartym tchem słuchaliśmy opowieści naszych ojców, czy starszych kolegów o odległych eskapadach, spaniu pod gołym niebem i przygodach związanych z pokonywaniem kolejnych kilometrów siłą własnych mięśni – przyznają.

Po drodze odwiedzą: Czechy, Austrię, Włochy, Szwajcarię, Francję i Hiszpanię. – Zwiedzimy także m. in. CERN – Europejską Organizację Badań Jądrowych oraz Sanktuarium w Hiszpanii – miejsce, które zarówno na przestrzeni wieków jak i dziś pobudzało wyobraźnię wielu pielgrzymów, wierzących jak i poszukujących – opowiadają. – Będzie to spełnienie naszych marzeń! Zatem, chcielibyśmy przejechać na drugi koniec kontynentu, by pokazać, że cała Europa jest w zasięgu ręki.

mapa

Czym im się to uda?

Zobaczcie sami, śledząc ich fanpage na
https://www.facebook.com/rowerem.na.zachodni.kres.europy

My również będziemy mogli wraz z uczestnikami wyprawy przeżywać ich przygodę życia. Materiał z wyprawy będzie nagrywany kamerą Natec Extreme Media Sport Cam HD50 full HD, odporną na najcięższe warunki pogodowe. Dzięki nagraniom, krok po kroku prześledzimy losy trzech młodych studentów.


Chciałbyś dołożyć cegiełkę w osiągnięciu naszego celu? Za każde przesłane 20 zł, otrzymasz od nas pocztówkę z wybranego przez siebie miejsca, na której będzie dedykowana wiadomość od nas, specjalnie dla Ciebie!

Numer konta, na który zbieramy pieniądze potrzebne na naszą wyprawę to:

Marek Sajdok
ul. Azalii 18B, 43-211 Piasek
85 1050 1315 1000 0091 0614 2699
Jeżeli zdecydowałeś się na wspomożenie nas, prosimy o kontakt w celu ustalenia niezbędnych informacji.

Share Button

WIĘCEJ DLA CIEBIE