Lut 242017
 
Bartosz Piziak

Dom kultury w Rybniku Chwałowicach zaprasza na nowe wydarzenie podróżnicze. Tym razem tematem spotkania jest, jak tanio podróżować. Omawiane będą tematy tanich przelotów, gdzie szukać promocji, na jak długo lecieć aby cena była najbardziej korzystna.

Rozpoczniemy od wyboru naszej destynacji, następnie wyboru taniego środka transportu, tanich noclegów. Oprócz tego dowiemy się jak nie dać się w naszej podróży oszukać różnorakim naciągaczom, oszustom. Jak nie dać się oszukać pseudo bankom, pseudo przewodnikom, złodziejom, różnego rodzaju oszustom.

Nie trać czasu na przeszukiwaniu sterty stron z mniej lub bardziej wartościowymi informacjami, skorzystaj z okazji i zdobądź wartościową wiedzę, którą chce się z Tobą podzielić doświadczony podróżnik Bartosz Piziak. Podróż ma być przyjemna i pozostawić tylko pozytywny ślad w Twojej pamięci i aby tak było skorzystaj z doświadczenia, które bez wątpienia pomoże Ci jeszcze bardziej cieszyć się z Twojego wyjazdu.

Warsztaty Taniego Podróżowania - fot. Bartosz Piziak

Warsztaty Taniego Podróżowania - fot. Bartosz Piziak

Warsztaty Taniego Podróżowania - fot. Bartosz Piziak

Warsztaty są bezpłatne! Zapisy na warsztaty przyjmuje Krzysztof Łapka, goryipodroze@wp.pl, tel. 513064196.

Warsztaty Taniego podróżowania odbędą się 01 kwietnia 2017 o godz. 10.00-12.30 w Domu Kultury w Rybniku Chwałowicach, ul. 1 Maja 91B

Warsztat Taniego Podróżowania baner

Bartosz PiziakO autorze szkolenia: Bartosz Piziak – geograf pochodzący z Rzeszowa, nieodłącznie związany z Krakowem. Podróżujący i równie chętnie fotografujący odwiedzane miejsca. Członek Polskiego Klubu Przygody. Od zawsze ciekawy świata, który uwielbia odkrywać wszelkimi dostępnymi sposobami. W podróżowaniu ceni najbardziej poznawanie nowych ludzi, kultur oraz alternatywne formy przemieszczania się – uwielbia jeździć autostopem. Współtwórca Akademickiego Klubu Turystycznego Rozdroże przy UJ, a także pomysłodawca i organizator wielu imprez podróżniczych (m.in. Kalejdoskop Podróżniczy, Travenalia, Festiwal FMP). Współtwórca projektu LowcyLotow.pl oraz zawodowo agent lotniczy IATa. Współautor audycji podróżniczej „Między Biegunami” w Radiu Kraków, której można posłuchać co sobotę od 14:05! Zjeździł prawie całą Europę, kawał obu Ameryk, trochę Azji i odrobinę Afryki – łącznie jakieś 70 krajów świata. www.BartekPiziak.com

Share Button

WIĘCEJ DLA CIEBIE